LV6.

Příběh

Publikováno 13.06.2018 v 21:06 v kategorii Příběhy, přečteno: 2x

Byla dívka, chodila na druhý stupeň základní školy. Vždy byla trochu jiná... nikdy moc nikam nezapadala, ani svým vzhledem... hudbou, kterou poslouchala... stylem oblékání... způsobem přemýšlení...povahou.., ale měla kamarádku, věřila jí v té době.. byla jediný člověk co se s ní trochu bavil.
 Bylo jí 14, když se začali doma dít zvláštní věci. Čím dál častěji slyšela, jak se její rodiče hádají... její matka po nocích brečela. Jí to nedalo spát... byla den ode dne smutnější, uzavřenější, čím dál méně sejí chtělo se vracet domů... věděla, že doma zase bude zle a dusno. Její známky ve škole se zhoršovali... skoro s nikým se nebavila.. často brečela. Horšila se ve všem... musela na to myslet pořád. Jednoho dne se pohádala s matkou a v zápalu smutku a zlosti z ní vypadlo, že cítí, že se něco děje.
 Situace se stále horšila... její rodiče na sebe byli čím dál zlejší... ona čím dál častěji brečela. Jednoho dne zjistila, že se táta s mámou chystají rozvézt... jí to složilo na dno... ze dna se už nedostala... byly doby kdy se cítila šťastná, ale stále tu byl ten vnitřní smutek, který se někdy dostal na povrch. 
Na podzim toho roku se nakonec rodiče rozvedli... táta už byl odstěhovaný a žil se svou přítelkyní.. to ona za to mohla, byla  na ní naštvaná, ale nakonec ji přijala a vždy se k ní chovala slušně (ač si to nezasloužila). 
Krátce poté co jí odbylo patnáct jí napsal jeden kluk (15 let v té době). Nakonec ji pozval ven... byl moc fajn a byla s ním sranda a bylo jí s ním fajn. Začali spolu chodit ven pravidelně.. nakonec spolu začali chodit. chodili spolu během letních prázdnin, ale na začátku školního roku se s ní rozešel a jí to hodilo zpátky ke dnu. 
Hodně to obrečela a bylo jí zle.. nakonec jí napsal jiný kluk (16 let). Asi po týdnu s ním šla ven.. ten kluk byl úplně jiný než ten co se s ní rozešel.. také si sním hodně rozuměla, byla s ním sranda a byl.. prostě jiný.. určitým způsobem. Když se málem rozbrečela (bylo jí pořád hrozně z rozchody), tak jí objal, bylo jí mnohem lépe. Stali se z nich hodně dobří kamarádi a nakonec spolu začali chodit. Ten vztah byl fajn, ale ten kluk začal mít problémy ve škole.. byl stále ve stresu a nakonec se s ní rozešel. 
Ona z toho byla zničená... chodila jako tělo bez duše.. vše jí bylo jedno. 
Po chvíli jí sbalil jiný kluk.. ten s ní, ale jenom vyjebal..
Ona už dál nemohla.. psychický stav se horšil den ode dne. Nakonec to nevydržel a začala hledat útěchu v bolesti.. její záchvaty vzteku a smutku končili tím, že praštila rukou do zdi.. často měla modřiny a naraženiny, alejí to nevadilo.. přála si cítit fyzickou bolest... 
Jednoho dne jí napsal jeden kluk.. byl mladší o rok.. začala sním chodit.. on jí hodně spravil.. ale, pak si jí po pár měsících začal čím dám méně všímat... našel si jinou..
Ona stále jezdila k němu domů..ale v té době už jezdila spíše za jeho starším bráchou. který jí vždy podržel.. měl pochopení pro její deprese.. chápal jí celkově lépe než většina jiných lidí.. měla ho hodně ráda .
Svého přítele stále milovala.. jeho chování jí ranilo.. při jedné z mnoha depresí se chtěla se odklidit někam pryč od lidí.. odklidila se do koupelny.. pohled jí padl na žiletku.. 
Vzala ji a řízla.. od té doby s tím nepřestala.. řeže se pořád.. potřebuje fyzickou bolest aby přehlušila tu psychickou.
Hodně jí v nouzích pomáhá brácha jejího (teď už) bývalého přítele (jeho chování už neustála a ukončila to..).
Zjistila , že se zamilovala do jeho bráchy.. ale nezvládne mu to říct.. stále tím trpí.. bolí jí to.. a stále se řeže...nedokáže s tím už nic udělat.. a nejraději by nebyla..

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?